Kobieca zawsze i wszędzie

„Nawet nie wiesz, ile kobieta się musi namęczyć, żeby mogła wyglądać naturalnie”. Hasło być może wzbudza uśmiech na twarzach wielu osób, jednak w rzeczywistości to właśnie odpowiednia pielęgnacja sprawia, że kobieta może być w pełni… kobieca.

Przeglądając strony kolorowych magazynów, z których spoglądają na nas piękne i zadbane modelki, często powtarzamy sobie, że to tylko magia photoshopa. Oczywiście w zdecydowanej większości przypadków, zdjęcia przed publikacją podlegają starannemu retuszowi, jednak nie oznacza to, że kobiecość to tylko sztuczne dzieło grafików.

Kobiecość, to nie tylko nieskazitelna buzia i doskonałe proporcje ciała. Nie bez znaczenia jest także osobowość i określony styl bycia. Ważna jest jednak odpowiednia pielęgnacja i dobór stroju, który zawsze pasuje zarówno do sytuacji, jak i wieku czy figury kobiety. Prawdziwa kobieta nie musi być doskonała, powinna być jednak zawsze elegancka i zadbana. To właśnie sprawia, że nawet panie o dalekiej od ideału urodzie, mogą być uznawane za niezwykle atrakcyjne, seksowne i pociągające.

Tworząc swój własny wizerunek, warto zastanowić się co dla nas znaczy „kobieco”. Przecież zarówno matka – gospodyni domowa, jak i bizneswoman mogą być bardzo kobiece, chociaż całkowicie różniące się od siebie.

Starannie dobrany strój, makijaż, fryzura, a także określony sposób bycia, to wszystko to, co sprawia, że każda z nas może poczuć się niezwykle kobiecą każdego dnia. Nie ważne czy w jeansach, czy seksownej sukience, ważne jednak, by zawsze w zgodzie z samą sobą.

PODZIEL SIĘ: