Wspólna szafa mamy i córki

Naśladowanie projektantów mody z całego świata nie jest konieczne, aby móc cieszyć się wyglądam kobiety nowoczesnej. Wystarczy odrobina  pomysłowości, swobody i odwagi, a szafa córki stanie się najlepszym źródłem doskonałych dodatków czyniących nawet z dojrzałej kobiety, świadomą swych wdzięków modelkę z wybiegu. Nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. Odpowiedni dobór stroju sprawia, że każda kobieta może wyglądać nawet na kilka lat młodszą, niż wskazuje jej wiek biologiczny. Naturalnie poza strojem warto także zadbać o odpowiednią pielęgnację ciała i skóry, jednak to właśnie modne akcenty decydują o tym, w jaki sposób postrzega nas otoczenie.

            Klasyczne jeansy powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety niezależnie od wieku. Do tego zwiewna bluzeczka w młodzieżowym stylu, ciekawa biżuteria i seksowne szpilki, a zapracowana bizneswoman będzie doskonale wyglądać na wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi. Nie trzeba wiele, by odświeżyć swoją szafę. Czasami wystarczą tylko drobne dodatki, które nawet z prostej małej czarnej potrafią uczynić kreację sezonu.

            Matki nastolatek powinny spędzić nieco czasu ze swymi córkami i wybrać się na wspólne zakupy, lub po prostu razem przejrzeć zawartość swych szaf. Młode, przebojowe i niczym nieograniczone dziewczyny bywają lepszymi doradcami modowymi, niż znani styliści.

            Dlaczego warto korzystać z szafy córki? Ponieważ współczesna moda jest niezwykle liberalna, a wiele propozycji odzieżowych skierowanych do pań ma uniwersalny charakter. Obecnie nie tylko strój sportowy może być noszony zarówno przez młodsze jak i starsze osoby, także odzież codziennego użytku doskonale nadaje się dla młodych dziewczyn, jak i ich dojrzałych już matek.

PODZIEL SIĘ: