Pokaż nogi czyli magia sukienek

Od wielu lat kobiety preferują noszenie spodni – wygodnych , uniwersalnych oraz dostępnych w tak wielu wariantach, że każda z pań może znaleźć coś pasującego do jej figury (wieku i okazji).
Jednakże synonimem kobiecego stroju pozostaje sukienka. Ta część garderoby niezmiennie cieszy się popularnością, a przy pewnych okazjach (jak bankiety, przyjęcia, bale, śluby itd.) jest po prostu niezastąpiona. W sukience łatwiej jest ukryć pewne mankamenty figury a także zaakcentować jej atuty. Co więcej – odpowiedni fason z każdej kobiety może wydobyć wdzięk i grację. Jak w przypadku każdego ubrania niezmiernie istotne jest jednak dostosowanie fasonu, długości oraz koloru do swoich warunków fizycznych. Bardzo istotne jednak, aby materiał był dobrej jakości a sama sukienka była profesjonalnie wykonana.
Za pomocą odpowiednich wzorów i długości można wyszczuplić sylwetkę (długa sukienka, w pionowe pasy), ukryć wystający brzuszek (typ empire, odcinany pod biustem), ukryć masywne uda (sukienka o długości midi, rozkloszowywana). Odpowiednio dobrana część garderoby odwraca uwagę od niedoskonałości – dlatego praktycznie każda kobieta może w korzystny sposób zaprezentować w sukience…nogi. Jeśli są zbyt masywne – warto zdecydować się na długą sukienkę z rozcięciami po bokach, jeśli zbyt chude – można spróbować drapowanych sukienek lub tzw. sukienek bandażowych – opinających pupę i uda. Sukienka nie tylko pozwala zaprezentować figurę, ale także wyrazić naszą osobowość. Może dlatego każda kobieta ma w szafie co najmniej kilka sztuk tej części garderoby – wiadomo nie od dziś , że zmienność to jej druga natura

PODZIEL SIĘ: